Láhve 0,7 l dopravujeme ideálně v kartonech po 6, 12, 18..lachvích, plech může být v kartonu 12, 24, 36..:-) Ale samozřejmě, vyjdeme vám vstříc :-)

Proud

Jsme Lenka a Michal

A jsme také nový experimentální minipivovar z Plzně. Baví nás vařit zajímavá piva, která mají charakter a nikdy se nebráníme zkoušení něčeho nového. Vše ale stavíme na našich znalostech v kombinaci s nejmodernějšími technologiemi.

Proč Proud?

Náš experimentální minipivovar sídlí v Plzni v budově bývalé elektrárny na soutoku řek Mže a Radbuzy. Spojili jsme tedy sílu proudu řeky a energii elektrického proudu a název byl na světě. Proto Proud. Klademe důraz na kvalitu, experimentování a spolupráci. Vaříme piva, která nás baví, a doufáme, že budou chutnat i vám.

 

Proud jako:

Proud jako Voda

VODA

Voda je počátkem života i každé naší várky. Probouzí chuť sladu, vůni chmele a dá-li Bůh štěstí, jednoho dne se stane dobrým pivem. Pak jako řeka proudí krajem a šíří naši slávu.

Proud jako Energie

ENERGIE

Budova, kde sídlí pivovar, roky vydávala elektrický proud. A když na čas utichla, nová energie nadšenců, jejich nápady a spolupráce daly prostoru nový smysl. Tak vznikl Proud.

Proud jako Hrdost

HRDOST

Po celém světě hledáme zajímavé pivní trendy a doma přidáme špetku fantazie. Proto se ambigram v našem logu, čte na obou polokoulích stejně, a když vám pivo chutná, jsme Proud.