Láhve 0,7 l dopravujeme ideálně v kartonech po 6, 12, 18..lachvích, plech může být v kartonu 12, 24, 36..:-) Ale samozřejmě, vyjdeme vám vstříc :-)

Lobeč

Lobečské pivo vyrábíme v Čechách klasickým, staletími prověřeným postupem s velkou mírou ruční práce.

Všechny suroviny při vaření piva jsou pokud možno surové a neupravené, tak jak nám je pán Bůh stvořil.
Při této příležitosti rádi citujeme větu Benjamina Franklina, kterou však údajně nikdy neřekl:
"Beer is proof that god loves us and wants us to be happy - Pivo je potvrzením toho, že nás bůh miluje a chce abychom byli štastni.“

Pro vaření lobečského piva používáme kokořínskou vodu, pramenící v oblasti Stříbrníku u Vojtěchova v jádru chráněné krajinné oblasti. Naše voda je svým minerálním složením velmi vhodná k vaření světlých piv českého typu.

 

Světlá piva plzeňského typu vyrábíme jednosladová.
Máme rádi tato piva bez sladů karamelových, mnichovských, vídeňských…
Naproti tomu do piv světových druhů se nezdráháme přidávat jak zahraniční slady, tak i chmely a kvasničné kmeny. Neboť do těchto piv patří.

Vlivem kvasnic je pivo zdrojem komplexu vitamínů a hlavně enzymů, které chrání jaterní buňky před negativními účinky alkoholu. Abychom pivo o tyto látky neochudili, žádné pivo nefiltrujeme a nepasterujeme.

Naše piva jsou živá, nefiltrovaná a nemohou dosáhnout takové trvanlivosti a stability jako piva ošetřená filtrací, pasterací a různými chemickými aditivy. Proto naše hospody pravidelně zavážíme, aby se k vám naše pivo dostalo vždy čerstvé, aby neleželo dlouhé týdny ve skladech a sklepech.