Láhve 0,7 l dopravujeme ideálně v kartonech po 6, 12, 18..lachvích, plech může být v kartonu 12, 24, 36..:-) Ale samozřejmě, vyjdeme vám vstříc :-)

Crazy Clown

Pivu se věnujeme již velmi dlouho, ale tak jako každý jsme začali u “degustací”. Měli jsme to štěstí, že jsme se oba přistěhovali do Brna, ve kterém pár let na to začala velká “gastrorevoluce.” Objevily se tu jak kvalitní podniky zaměřené na jídlo, tak i hospody a bary zaměřené právě na pivo a jiné alkoholické nápoje.

Hlavně náš létající pivovar není nic nového, my jen pokračujeme v tradici starobylého létajícího pivovaru, který nejdřív naučil vařit pivo staré Sumery, poté přeletěl do Egypta, kde pomohl optimalizovat výrobu a díky kterému tam byla založena spousta pivovarů, aby měl kde vařit. Už tehdy si říkali “mahraj majnun,” což je arabský výraz pro šíleného klauna. Potom následníci tohoto létajícího pivovaru přeletěli do Evropy, kde o pár století později objevili chmel, čímž tedy moc pivovarství nepomohli, protože od té doby se chmel používá prakticky stále a snížil invenci sládků. My se to teď snažíme napravit. Ale jak vidíte, tradice našeho pivovaru sahá již několik tisíc let do historie.