Láhve 0,7 l dopravujeme ideálně v kartonech po 6, 12, 18..lachvích, plech může být v kartonu 12, 24, 36..:-) Ale samozřejmě, vyjdeme vám vstříc :-)

Beskydský pivovárek

Nápadem založit vlastní pivovar se dlouhodobě zamýšleli jeho zakladatelé - Dušan Holý a Aleš Karpita. Měli jasnou představu o tom, jaký pivovar by chtěli vybudovat. A od roku 2012 se snaží svůj sen stále zdokonalovat a vylepšovat. Beskydský pivovárek byl tedy založen roku 2012 jako řemeslný minipivovar, jehož cílem a posláním je svědomitě vařit skvělé pivo bez filtrace či pasterizace, a to s důsledností a důrazem na detail, který podle svých majitelů dobré pivo vyžaduje.

 

Co si budeme nalhávat, u nás v Česku má vaření piva přece jen dlouholetou tradici a o kvalitách českého piva nemůže být pochyb.

 

Beskydský pivovárek se rozhodli umístit do malebné horské obce Ostravice, která se nachází v Beskydech poblíž vodní nádrže Šance. A právě horská voda byla jedním z hlavních důvodů, který je přiměl vybrat tuto lokalitu, neboť kvalitní měkká voda je jednou z nejdůležitějších složek, která se při vaření piva vyžaduje.
Jejich představy se začaly postupně zhmotňovat a v březnu roku 2013 bylo vystaveno první pivo Beskydského pivovárku - plnotučný a výživný Beskydský ležák, který je tak hořký a chuťově drsný, jako je život v beskydských horách.
Beskydský ležák si postupně začal získávat své příznivce a ti šířili jeho věhlas dál. Díky tomu se zvyšovala poptávka po něm i za hranice beskydských hor a začalo se zavážet i do jiných měst (například do Ostravy, Brna nebo Prahy) nebo na Slovensko.